Pokaż

InStyle

Ilona Niebał
stylistka - personal shopper
Wrocław

Nowy Ja

Piotr

26 lat, wolny zawód

SPOTKANIE 

Piotr:

Zdecydowałem się na pomoc stylisty, ponieważ...

...nie lubię chodzić na zakupy. Jestem dość wybredny i wymagający, trudno znaleźć  coś, co mi się podoba. Nie mam też wyczucia, jeżeli chodzi o ubrania i pomyślałem, że to może być ciekawe porozmawiać o tym z kimś bardziej doświadczonym.

 

Ilona, IN Style:

Masz niewiele ubrań, wszystkie trochę za luźne, większość w niedobranych kolorach. Myślę, że znajdziemy takie, w których będziesz wyglądał znacznie lepiej. 

 

ZAKUPY

Wybierając się na wspólne zakupy wyszliśmy z następujących założeń:

 

Piotr: Garnitury i krawaty zdecydowanie odpadają. Potrzebne mi ubrania swobodne, ale nie sportowe. 

 

Ilona, IN Style: Proponuję styl casual, czyli dużą swobodę, ale z klasą i stylem. Koniecznie w dobrze dobranych rozmiarach. Bazą będzie kolor czarny (spodnie i okrycia wierzchnie), a przy twarzy koniecznie wyrazisty niebieski i zielenie. Na pewno coś znajdziemy. 

 

Odwiedziliśmy trzy centra handlowe we Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park, Park Handlowy Futura). Kupiliśmy kurtkę, marynarkę, szalik, spodnie, buty, swetry, koszule i t-shirty.

 

Piotr: Przebywając z tobą byłem ciągle zaskoczony tym, jak ci zależy. Po paru godzinach nie pozwalałaś mi kupić pierwszej lepszej rzeczy, pamiętałaś co mi się podobało, a co nie i czego jeszcze nie kupiliśmy.

 

PO ZAKUPACH 

Ilona, IN Style: Misję uważam za wykonaną, w nowych ubraniach wyglądasz świetnie.

 

Piotr: To dla mnie rewelacyjna usługa! W nowych ubraniach czuję się dobrze i pewnie. Cieszą mnie reakcje otoczenia - pierwsze są bardzo pozytywne. Znajomi pytają mnie, gdzie kupiłem buty, czy kurtkę i prawie wszyscy zauważają zmianę. To bardzo przyjemne uczucie.   

  

 

 

Fot. Ilona Niebał

 

 

 

Chcesz umówić się na spotkanie i wspólne zakupy? Masz pytanie? Napisz (ilona@in-style.pl) lub zadzwoń (0603 89 49 09).

 

Więcej o programie Nowy Ja (kliknij).

 

Więcej o mnie (kliknij).

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.in-style.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ