Pokaż

InStyle

Ilona Niebał
stylistka - personal shopper
Wrocław

Najczęściej zadawane pytania

Ile pieniędzy trzeba przygotować na zakupy?

Na zakupy ze stylistką można wyjść, mając już około 1,4 - 2 tys. zł. Zmiana będzie wtedy widoczna i efekt na pewno będzie zadowalający, natomiast garderoba nie będzie jeszcze pełna i dostosowana do wszystkich okazji.

Przeznaczając na zakupy kwotę 2,2 - 3,5 tys. zł będziemy w stanie zrobić zakupy ubrań, butów i dodatków marek popularnych, tworzące komfortową garderobę na dany sezon, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Oczywiście bardzo łatwo można przesunąć górną granicę, kupując więcej ubrań, na więcej okazji czy decydując się na marki z wyższej półki.

 

Gdzie wybierzemy się na zakupy?

Zakupy zawsze realizuję w centrach handlowych. Najczęściej zaczynam w Pasażu Grunwaldzkim lub w Magnolii. W ciągu dnia zakupów często wybieram się także do Galerii Dominikańskiej, Renomy i Arkad Wrocławskich. W jednym z centrów handlowych jesteśmy około 3-4 godzin i robimy zakupy w wielu sklepach. W pozostałych centrach handlowych wybieramy się do 1-3 konkretnych sklepów.

 

Ile czasu trzeba poświęcić na spotkanie z Panią?

Na nasze pierwsze spotkanie proszę o zarezerwowanie całego dnia od godz. 10:30. Zakupy można również ewentualnie zrealizować w dwa popołudnia od godz. 14-15 do godz. 20-21. Na ułożenie zestawów potrzebuję około 1,5-2,5 godz.

 

Czy możemy się spotkać w sobotę lub w niedzielę?

Pracuję w dni od wtorku do niedzieli, więc na usługi Nowa Ja, Nowy Ja, Moja Idealna Garderoba, Detox Szafy oraz Czerwony Dywan każdy może sobie dobrać odpowiedni termin. Usługę Lekcja Stylu realizuję w dniach od wtorku do piątku.

W dniach od wtorku do piątku na spotkanie można umówić się dość szybko, natomiast sobota jest najpopularniejszym dniem na zakupy wśród moich Klientek i Klientów, więc myśląc o konkretnej sobocie warto umówić się 8-10 dni wcześniej, zwłaszcza w okresie wiosennym.

 

Ile zestawów ułoży Pani dla mnie po zakupach?

Zestawów jest minimum 25. Bardzo często jednak po zakupach ubrań na różne okazje zdarza się, że zestawów jest 50 i więcej.

 

Czy może Pani polecić mi fryzjera i nauczyć robić makijaż?

Niestety nie współpracuję na stałe z żadnym fryzjerem damskim. Często mogę jednak służyć poradą dotyczącą fryzury lub odpowiedniego koloru włosów. Współpracuję z rewelacyjną fryzjerką męską - barberką.

Jeżeli chodzi o makijaż, mogę doradzić kolorystykę cieni, natomiast nie wykonuję, ani nie uczę makijażu. Wiele zapytań moich Klientek sprawiło jednak, że poszukiwałam odpowiedniej instruktorki makijażu… W końcu się udało – obecnie oferuję również usługę Lekcja Makijażu.

 

Chciał/a/bym Pani usługę dać komuś w prezencie. Jak możemy to zorganizować?

Najlepiej najpierw wysłać do mnie maila na adres ilona@in-style.pl lub zadzwonić

(603 89 49 09). Najczęściej wszystkie szczegóły ustalam w ten sposób, ale jeżeli pomysłodawca prezentu woli się spotkać ze mną osobiście, również jest to możliwe.

Po ustaleniu zakresu usługi, która ma być prezentem, prześlę zaproszenia na spotkanie ze stylistką do wydruku, rachunek za usługę i dane do przelewu (usługi prezentowe są płatne z góry). Wtedy pozostaje tylko wydrukować zaproszenie, wykonać przelew i wręczyć prezent. Możemy również umówić się, że w dzień urodzin, Walentynek itd. zadzwonię do osoby, do której ma trafić prezent i zaproszę ją na spotkanie. Z zakupów ze stylistką jako prezentu można skorzystać w ciągu 6 miesięcy od jego otrzymania.

 

Chciał/a/bym przesłać swoje zdjęcia mailowo i poprosić Panią o poradę jak się ubierać oraz czego i w jakich sklepach szukać. Czy to możliwe?

Nie udzielam porad przez internet, ponieważ nie wierzę w ich realną skuteczność. Jeżeli dotąd dana osoba miała pewne przyzwyczajenia lub zdanie na temat stroju, jedna porada udzielona na odległość, tego nie zmieni. Nawet, gdy sięgnie Pan/i/ po ubrania inne niż dotąd, nie będzie Pan/i/ miał/a/ pewności, czy dobrze Pan/i/ w nich wygląda. W każdym sklepie, poza kilkoma, nielicznymi wyjątkami, są ubrania dostosowane do różnych typów sylwetek. Wskazanie przeze mnie konkretnych marek też nie rozwiąże problemu.

Zapraszam więc na spotkanie „na żywo”! Gwarantuję, że efekt będzie fantastyczny.

 

Interesuje mnie usługa bez zakupów. Czy to możliwe?

Jest to możliwe. Usługę bez zakupów – Detox Szafy kieruję do kobiet, które bardzo często robią zakupy ubrań, butów i dodatków, co sprawia, że w swojej garderobie mają ich całe mnóstwo. Podczas spotkania przeprowadzam analizę kolorystyczną oraz sylwetki, a następnie po przeglądzie szafy i selekcji ubrań, butów i dodatków, układam idealne zestawy. Usługa Lekcja Stylu również nie łączy się z „obowiązkowymi zakupami”.

 

Mieszkam poza Wrocławiem. Czy i jak mogę skorzystać z Pani usług?

Tak, pracuję we Wrocławiu, Poznaniu i w Warszawie - w  tych miastach możemy umówić się na zakupy.

Jeżeli chodzi o okolice Wrocławia, możemy zacząć od spotkania i zakupów we Wrocławiu. Przegląd szafy przeprowadzam wtedy po zakupach, przy okazji ułożenia zestawów. W ten sposób Klient/ka/ tylko jednokrotnie opłaca mój dojazd i powrót. Przy odległości do 50 km (w sumie w obie strony) Klient/ka/ nie ponosi żadnych kosztów, natomiast powyżej 50 km mój dojazd i powrót jest płatny.

W Warszawie i Poznaniu pracuję przy pokryciu całkowitego kosztu każdorazowego mojego dojazdu i powrotu.

 

Inne pytanie?

Wśród pytań nie znalazło się Twoje? Napisz do mnie (ilona@in-style.pl) lub zadzwoń (603 89 49 09) – bardzo chętnie odpowiem.

 

                                                                                                                    

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.in-style.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ