Pokaż

InStyle

Ilona Niebał
stylistka - personal shopper
Wrocław

Moja przygoda ze stylistką nie skończyła się na jednym razie. Wiem, że bardziej efektywny zakup to zakup ze stylistką.

                                                                                                     Bożena, manager

Przed spotkaniem ze stylistką w mojej szafie...

Nie było koloru, dominował brąz i szary, bałam się kupować ubrania w zdecydowanych kolorach. Nie byłam pewna czy do mnie pasują. Bałam się kupować również ubrań o kroju innym niż klasyczny, nie chcąc za bardzo rzucać się w oczy.

 

Zdecydowałam się na pomoc, ponieważ....

Te szarości i brązy spowodowały, że w mojej opinii ubierałam się codziennie bardzo podobnie, w zasadzie stając przed szafą mówiłam „nie mam co na siebie włożyć” (co było zresztą prawdą, bo tych ubrań nie było wiele). Kłopot miałam nawet z tym, w czym wyjść do znajomych, bo były to takie ubrania jak do pracy, zero swobody. To powodowało, że nie czułam się z tym dobrze.

 

Podczas naszego pierwszego całodziennego spotkania...

Utwierdziłam się w przekonaniu, że moja dotychczasowa szafa była bez koloru i mało kobieca.

 

Zakupy...

Ze stylistką pokazały mi, że trzeba umieć je robić. Sama mogę obejść całą galerię, stracić kilka godzin i nie znaleźć nic, a już najmniej tego, czego szukałam. Jak się nie wie, w czym się dobrze wygląda, to sam spacer po sklepach w tym zbytnio nie pomoże.

 

Nowe ubrania...

Są różnorodne i mają kolory! Otwierając szafę widzę zielenie, fiolety, beże, brązy. Widzę rzeczy do pracy, na zakupy, do znajomych.

 

Ułożone zestawy...

Pokazują, że z kilku rzeczy można ułożyć kilkanaście zestawów i w każdym dniu tygodnia wyglądać inaczej.

 

Po pierwszych dniach i miesiącach w nowych ubraniach...

Wiem, że nie trzeba być „szarym”. Można być kolorowym i starać się choć trochę zmienić szare ulice - zwłaszcza jesienią i zimą.

 

Moja przygoda ze stylistką…

Nie skończyła się na jednym razie. Wiem, że bardziej efektywny zakup to zakup ze stylistką - ubrania na pewno będą pasować, nie wrócę z niczym i zajmie to dużo mniej czasu - po prostu usługa jest warta swojej ceny i jeżeli przy okazji można to robić z osobą, która nie narzuca swojej woli, a wskazuje i kieruje, to jest to naprawdę dobrze spędzony czas.

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.in-style.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ